خانواده خارجی نیمار گابریل خسوس khareji neymar

خانواده: خارجی نیمار گابریل خسوس khareji neymar gabril خسوس

گت بلاگز اخبار اجتماعی طرح مجلس جهت توقف اجرای اعدام در ملاء عام/ تماشای اعدام جهت افرادی که ناراحتی

در مواردی که نیازی به اجرای احکامی مانند مجازات اعدام یا قطع عضو در ملاء عام وجود ندارد و قانون صراحت ندارد نباید در ملاء عام اجرایی شود بلکه باید در فضای زندان

طرح مجلس جهت توقف اجرای اعدام در ملاء عام/ تماشای اعدام جهت افرادی که ناراحتی

نماینده مجلس: طرح مجلس جهت توقف اجرای اعدام در ملاء عام/ تماشای اعدام جهت افرادی که ناراحتی قلبی دارند و زیر 15 سال هستند ممنوع می شود

عبارات مهم : اعدام

در مواردی که نیازی به اجرای احکامی مانند مجازات اعدام یا قطع عضو در ملاء عام وجود ندارد و قانون صراحت ندارد نباید در ملاء عام اجرایی شود بلکه باید در فضای زندان یا فضاهای بسته اجرا شود.

طراح طرح نحوه اجرای احکام اعدام، قطع و نقص عضو گفت: به دنبال عوض کردن در نحوه اجرای احکام در ملاء عام هستیم.

عزت الله یوسفیان ملا درگفت وگو با منزل ملت، به عنوان طراح طرح نحوه اجرای احکام اعدام، قطع عضو و نقص عضو در مورد این طرح، گفت: این ماده واحده دارای یک تبصره است که در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد و در واقع به دنبال ساماندهی اجرای احکام اعدام و قطع عضو ونقص عضو در ملاء هستیم.

طرح مجلس جهت توقف اجرای اعدام در ملاء عام/ تماشای اعدام جهت افرادی که ناراحتی

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اجرای بعضی از احکام در ملاء عام آثار، پیامد و بازتاب نامناسب اجتماعی به دنبال دارد، افزود: تماشای مجازات و صحنه اعدام آثار مخرب زیادی را بر روح و روان کودکان و نوجوانان بر جای می گذارد و در بعضی موارد نباید در ملاء عام اعدام اجرا شود.

وی افزود: البته در جایی که قانون و شرع اجرای مجازات را در ملاء عام تعیین کرده بحثی جدا است ولی در مواردی که نیازی به اجرای احکامی مانند مجازات اعدام یا قطع عضو در ملاء عام وجود ندارد و قانون صراحت ندارد نباید در ملاء عام اجرایی شود بلکه باید در فضای زندان یا فضاهای بسته اجرا شود.

در مواردی که نیازی به اجرای احکامی مانند مجازات اعدام یا قطع عضو در ملاء عام وجود ندارد و قانون صراحت ندارد نباید در ملاء عام اجرایی شود بلکه باید در فضای زندان

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: همچنین در طرح مذکور به دنبال این هستیم که تماشای مجازات هایی که اجرای آنها در ملاء عام مورد نیاز است به وسیله افرادی که ناراحتی قلبی دارند و زیر 15 سال هستند ممنوع شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طرح نحوه اجرای احکام اعدام، قطع عضو و نقص عضو به زودی در کمیسیون قضایی بررسی و به صحن علنی ارائه می شود، ادامه داد: انتظار می رود با تعیین وظیفه این طرح اثار ناشی از تماشای صحنه اعدام به حداقل برسد.

واژه های کلیدی: اعدام | مجازات | نماینده مجلس | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz