خانواده خارجی نیمار گابریل خسوس khareji neymar

خانواده: خارجی نیمار گابریل خسوس khareji neymar gabril خسوس

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + پرداخت دیه جهت مرد همسرکش

مرد افغان که همسرش را با چاقو کشته بود، بعد از شناسایی نشدن اولیای‌دم و با نظر معاون اول قوه قضاییه با درخواست پرداخت دیه روبه‌رو شد. 

عکس + پرداخت دیه جهت مرد همسرکش

پرداخت دیه جهت مرد همسرکش +عکس

عبارات مهم : تهران

مرد افغان که همسرش را با چاقو کشته بود، بعد از شناسایی نشدن اولیای دم و با نظر معاون اول قوه قضاییه با درخواست پرداخت دیه روبه رو شد.

به گزارش جام جم، وزیر، متهم افغان 37 ساله ای است که صبح 5 آذر 94 در جریان درگیری با همسر جوانش، او را با ضربه چاقو در طبقه دوم ساختمانی در خیابان قزوین از پای در آورد.

او بعد از جنایت دچار عذاب وجدان شده است و با رفتن به کلانتری 115 رازی تهران، تسلیم شد. این در حالی بود که ماموران با تحقیق از خواهرزن و باجناق مقتول متوجه شدند مرد جوان بعد از دعوا با همسرش، بی رحمانه به او حمله کرده و با ضربه های چاقو، زن جوان را از پا درآورده است.

عکس + پرداخت دیه جهت مرد همسرکش

با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، عامل جنایت صحنه قتل را بازسازی کرده و روانه زندان شد. در تحقیقات بعدی والدین مقتول شناسایی نشدند و درخواست آنها مبنی برقصاص، گذشت یا دریافت دیه از داماد جنایتکار در مرجع قضایی ثبت نشد.

پس از هماهنگی قضایی قرار شد معاون اول قوه قضاییه با توجه به شناسایی نشدن اولیای دم در این باره اظهار نظر کند که آخر عنوان شد متهم به قتل، دیه بپردازد. عامل جنایت زمانی که متوجه شد باید دیه بپردازد، این درخواست را قبول کرد.

مرد افغان که همسرش را با چاقو کشته بود، بعد از شناسایی نشدن اولیای‌دم و با نظر معاون اول قوه قضاییه با درخواست پرداخت دیه روبه‌رو شد. 

پس از گذشت دو سال از این جنایت، متهم در آخرین دفاع خود در دادسرا گفت: من و مقتول هر دو پیش از ازدواجمان از همسرانمان جدا شده است بودیم. هشت ماه از زندگی مشترکمان می گذشت، ولی او مدام بهانه جویی می کرد و دعوا و درگیری با هم داشتیم. هر لحظه برابر خانواده اش مرا تحقیر می کرد. روز اتفاق به منزل باجناقم رفتم. همسرم هم آنجا بود که با دیدن من بد و بیراه گفت و توهین کرد. من هم عصبانی شدم و از آشپزخانه چاقویی برداشتم و همسرم را کشتم.

مرد همسرکش به زندان بازگشت و پرونده او با صدور جلب به دادرسی به دادگاه کیفری ارسال شد تا محاکمه شود.

عکس + پرداخت دیه جهت مرد همسرکش

واژه های کلیدی: تهران | جنایت | بپردازد | شناسایی | قوه قضاییه | پرداخت دیه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz